Dlaczego implanty dentystyczne?

implanty dentystyczne stanowią długotrwałe rozwiązanie odbudowy brakujących zębów. Należy o nie dbać dokładnie tak, jak o naturalne zęby przez szczotkowanie i używanie nici dentystycznych.

W celu osiągnięcia najlepszych rozwiązań estetycznych, BIOMET 3I oferuje najbardziej wszechstronną linię implantów dentystycznych oraz łączników do implantów, rozszerzoną o powiększającą się rodzinę narzędzi zabiegowych oraz produktów do regeneracji tkanek.

Implanty dentystyczne:

  • mogą poprawić jakość życia
  • mają nieoceniony wpływ na zdrowie całego organizmu
  • pomagają zachować naturalne rysy twarzy
  • nowy uśmiech – nowy ja

Implanty dentystyczne są najbardziej zaawansowaną terapią uzupełniającą brakujące zęby, która sprawi, że Twój piękny uśmiech będzie na lata. Z implantami dentystycznymi możesz się uśmiechać, mówić i jeść z większym komfortem i pewnością siebie.

Implant z koroną
Korzeń zęba zastąpiony jednym implantem.

Proteza utrzymana na implancie
mocowana jest na dwóch lub więcej implantach, za pomocą tzw. łączników, które mocuje się do implantów. Łączniki umożliwiają Pacjentowi samodzielne i bezpieczne zdejmowanie protezy do codziennej higieny.

Proteza utrzymana na implantach i belce przytwierdzona jest indywidualnie dobraną belką z zaciskowymi łącznikami, które utrzymują odbudowane zęby. Łączniki pozwalają na samodzielne zdejmowanie protezy do codziennych prostych zabiegów higienicznych.

Stała proteza utrzymana na implantach jest przymocowana do implantów na stałe za pomocą specjalnych śrub. W przypadku tego rozwiązania jedynie dentysta będzie mógł zdejmować taką protezę. Higiena wygląda tak samo, jak w przypadku naturalnych zębów.

Protetyka – implant